برگزاری کارگاه آموزشی توسط دو شرکت بین المللی


شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در سال جدید نیز همانند سال گذشته، اقدام به هماهنگی جهت برگزاری کارگاه های آموزشی بین المللی برای علاقمندان بازارهای مالی  نمود.

 یاسر فلاح، رئیس ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین ‌المللی بورس بانک و بیمه،  ( FINEX 2019) اعلام کرد: اهمیت FINEX 2019  و جایگاه بین المللی آن ، دو موسسه بین المللی را بر آن داشت تا  حضور خود را در این رویداد بین المللی قطعی کنند.

وی در این خصوص ادامه داد: انجمن بین المللی روابط عمومی IPRA  و شرکت ARJAN CAPITAL دو نهادی هستند که به برگزاری سه کارگاه آموزشی نیز می پردازند. این کارگاه ها دارای مترجم همزمان بوده و مدرس آن نیز مقامات ارشد این دو نهاد بین المللی هستند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه در پایان دوره آموزشی، گواهی نامه هایی به شرکت کنندگان اعطا می شود، ابراز داشت: شرکت در این کارگاه ها نیز برای بازدید کنندگان و غرفه‌ داران با ثبت نام امکان پذیر است و علاقمندان می توانند به وبسایت www.bourseevent.ir مراجعه نمایند.

رئیس ستاد برگزاری یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX 2019) افزود شرکت  ARJAN CAPITAL در آسیای مرکزی و خاورمیانه فعالیت دارد و تحت نظارت «نهاد ناظر بازار مالی» کشور بریتانیا (FCA)  است. وظایف این شرکت ارائه مشاوره در بازارهای سرمایه در حوزه‌های مختلف از جمله مدیریت سرمایه، ادغام و تملیک، سبدگردانی، مشاور کسب و کار و دسترسی به بازار، توسعه تجارت بین‌المللی و راستی‌آزمایی، ارائه پشتیبانی فنی و عملیاتی و نهایتا پذیرش در بازار سهام بین‌المللی برای شرکت‌های منطقه‌ای است. این شرکت راهبردهای ورود به بازار، تملک و خرید سهام شرکت‌های محلی، مدیریت جریان پول نقد و ایجاد راهبرد‌های سازگار در محیط فعلی را برای شرکت‌های اروپایی فراهم می‌نماید. مدرس کارگاه"همکاری تجاری و داد و ستد با ایران در سال 2019" مدیرعامل این شرکت است.

انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی (IPRA) نیز در سال 1995 بعد از چندین نشست و پیگیری در لندن پایه‌گذاری شد و تلاش های زیادی جهت ارتقا‌ی سطح روابط‌عمومی در سراسر جهان نمود.این نهاد به نوعی یک کمیته‌ی بسیار فعال برای افراد درگیر با حرفه‌ی روابط‌عمومی در سراسر دنیاست و با همکاری با موسسات مرتبط دوره‌های مختلف در قالب کنفرانس، کارگاه آموزشی، کنگره‌های جهانی برگزار می‌کند ایپرا در حال حاضر  حدودا 700 عضو از 80 کشور در سراسر جهان دارد. این انجمن اکنون شناخته شده‌ترین گروه بین‌المللی فعالان روابط‌عمومی در سراسر جهان است که نه تنها در تبادل اطلاعات و همکاری با همه‌ی حرفه‌ها فعال است، بلکه در ایجاد ساختار منظم فرصت‌های توسعه‌ی حرفه‌ای و دیگر اولویت‌های مطرح شده در پیشبرد نقش روابط‌عمومی و مدیریت امور بین‌الملل نیز کارهای زیادی انجام داده است. IPRA  کارگاه آموزشی "نحوه تقابل، مدیریت و انعکاس اخبار" را ویژه خبرنگاران و کارگاه آموزشی "چالش های نوظهور مربوط به روابط عمومی" را ویژه کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و ارتباطات برگزار می کند. مدرس این  کارگاه ها رئیس هیات مدیره IPRA است.

 

یادآور می شود، فاینکس 2019 از تاریخ 02 الی 05 اردیبهشت ماه 98 برگزار می شود، شرکت های علاقه مند به مشارکت در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد مهم می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی http://iranfinex.ir/ مراجعه نمایند.